Oznaczenia
Europejski system ochrony
produktów regionalnych i tradycyjnych
Oznaczenia
W Polsce mamy już 37 produktów
z oznaczeniami ChNP, ChOG oraz GTS
Oznaczenia
Produkty z oznaczeniami ChNP, ChOG oraz GTS
to nasz prawdziwy powód do dumy!

Aktualności

Targi, targi i po targach
Targi, targi i po targach
30.09.2015
W dniach 19-22 września w Poznaniu odbyły się Targi Smaki Regionów, ostatnie tegoroczne wydarzenie kulinarne na tak dużą skalę, w którym uczestniczyła kampania Trzy Znaki Smaku.
Zapraszamy na Smaki Regionów
Zapraszamy na Smaki Regionów
16.09.2015
W dniach 19-22 września w Poznaniu odbędą się Targi Smaki Regionów, na których kampania Trzy Znaki Smaku będzie mieć swoje stoisko. To ostatnia impreza „targowo-festiwalowa”, w której weźmiemy udział jako kampania.
Wrześniowe doglądanie rumieniących się jabłek łąckich ChOG
Wrześniowe doglądanie rumieniących się jabłek łąckich ChOG
15.09.2015
Koniec lata i początek jesieni to idealny czas na zbiory jabłek – także tych rosnących w Kotlinie Łąckiej. Chcieliśmy sprawdzić u źródła co sprawia, że akurat te owoce mają tak wyrazisty smak i zapach. Okazuje się, że cechy te, jabłka łąckie ChOG zawdzięczają specyficznemu mikroklimatowi Kotliny Łąckiej. Większość owoc
Czas do szkoły!
Czas do szkoły!
10.09.2015
Jakim wyzwaniem dla rodziny jest początek roku szkolnego – wiemy wszyscy. Najtrudniej jest, oczywiście, rozbrykanym dzieciom, które muszą się przestawić z trybu wakacyjnego na tryb codziennych obowiązków. Nie do przecenienia w tym trudnym procesie jest prawidłowa dieta, w tym – pyszne i pożywne drugie śniadanie.
Gruczno 2015 – aż żal było wyjeżdżać!
Gruczno 2015 – aż żal było wyjeżdżać!
27.08.2015
Każdy, kto w tym roku zawędrował do Gruczna, z pewnością potwierdzi wielki sukces naszej kampanii. Tak jak w ubiegłym roku, ulokowaliśmy się w tak zwanej Alei Miodów, która od razu zyskała nowy przydomek – Alei Trzech Znaków Smaku. O działo się tam, działo!